różne, w zależności od stażodawcy [dla osób z niepełnosprawnościami]

11.05.2020

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego, ul. Wybickiego 3A 31-261 Kraków,

Zakres obowiązków

różny, w zależności od stanowiska

Wymagania

- motywacja do nauki i znalezienia w przyszłości ciekawej pracy, - brak zatrudnienia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej – w dniu przystąpienia do Projektu, - wiek aktywności zawodowej, - posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności, - przejście procesu rekrutacji do Projektu, - w ciągu maksymalnie 12 miesięcy od przystąpienia do Projektu kończą naukę lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed przystąpieniem do Projektu ją zakończyły.

Oferujemy

- udział w rocznym Projekcie (czas trwania 01.04.2020 - 31.03.2021), - indywidualne wsparcie coacha, pomagającego ukierunkować i zoptymalizować wysiłki, zmierzające do znalezienia i podjęcia pracy, - indywidualne i grupowe konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego, prawa dot. niepełnosprawności, pracy, możliwości, - warsztaty umiejętności miękkich i twardych, - pomoc asystenta wspierającego podczas uczestnictwa w Projekcie, - specjalistyczne kursy zawodowe z otwartego rynku (komercyjnych), dopasowanych do indywidualnych potrzeb (część uczestników), - płatny staż dla części uczestników.

Dokumenty aplikacyjne

CV Kraków: paulina.lyczkowska@firr.org.pl Warszawa: magdalena.poslada@firr.org.pl

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w Projekcie: STAŻE DROGĄ DO ZATRUDNIENIA NA OTWARTYM RYNKU PRACY III. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działającą od 2003 r., z siedzibą w Krakowie i filią w Warszawie. Misją Fundacji jest zapewnienie równych szans osobom z niepełnosprawnością w Polsce, aby ich życie było samodzielne i niezależne od zewnętrznej pomocy.

Numer telefonu: Paulina Łyczkowska tel. 663 000 038, Warszawa: Magdalena Poślada tel. 665 939 005
Adres e-mail: paulina.lyczkowska@firr.org.pl