Staż UX/UI

22.10.2019

Staż UX/UI

Comarch S.A., Al. Jana Pawła II 39a,

Zakres obowiązków

Jak wygląda staż? W trakcie trzech miesięcy spędzonych w naszej firmie będziesz brał czynny udział w realizacji konkretnego projektu jako członek kilkuosobowego zespołu. Nad pracą zespołu będzie czuwał doświadczony opiekun, na którego pomoc zawsze będziesz mógł liczyć. Nauczysz się jak: Efektywnie pracować w zespole projektowym Projektować Architekturę Informacji i/lub Graficzne Interfejsy Użytkownika Prototypować Aplikacje (szkice, makiety w Axure, Sketch) Identyfikować potrzeby użytkowników

Wymagania

Jeżeli: Jesteś studentem (absolwenci również mile widziani) i Twoją pasją jest projektowanie — zarówno na platformy mobilne jak i webowe Posiadasz umiejętność projektowania architektury informacji oraz workflow aplikacji (Axure, Sketch) i/lub projektowania graficznego angażujących interfejsów użytkownika (Sketch, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator) Potrafisz konsekwentnie trzymać się wykreowanych przez siebie założeń projektowych, sprawnie bronić własnej koncepcji, ale też słuchać głosu użytkownika, Product Managera i rynku Posiadasz portfolio realizacji z obszarów UI/UX lub pokrewnych (warunek konieczny) aplikuj na staż UX/UI!

Oferujemy

Doświadczenie w pracy przy ciekawych projektach Możliwość realizacji projektu w interdyscyplinarnym zespole Wynagrodzenie za swoją pracę 5 dni płatnego urlopu Szansę współpracy z doświadczonymi projektantami i osobami o podobnych zainteresowaniach oraz ambicjach Dostęp do centrum rekreacyjnego na naszym kampusie Możliwość kontynuacji kariery w Comarch po stażu, w czasie pracy dostosowanym do Twojego planu na studiach

Comarch to globalny dostawca biznesowych rozwiązań IT. Firma została założona w 1993 roku w Krakowie. Po pond 25 latach działalności Comarch to światowy lider w dziedzinie rozwiązań teleinformatycznych. Prowadzi działalność biznesową w ponad 60 krajach na 6 kontynentach. Obecnie zatrudnia ponad 6200 pracowników na całym świecie. - Twoją pasją jest projektowanie i masz już projekty, którymi chcesz się pochwalić? Aplikuj na staż UX w Comarch. Szukamy osób, które chcą rozwijać się w projektowaniu graficznym i zdobyć kolejne doświadczenie. Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę z user experience design.

Numer telefonu: 126461000
Adres e-mail: praca@comarch.pl