Kurator

02.10.2019

Kurator

Fundacja Na Recz Rozwoju i Promocji Sztuki New Era Art , Rynek Główny 27, 31-010 Kraków,

Zakres obowiązków

- organizacja wydarzeń kulturalnych w Fundacji New Era Art - opieka nad ekspozycją - promocja wydarzeń - obsługa social media Fundacji i Galerii New Era Art - kontakt z patronami medialnymi - sprzedaż dzieł sztuki

Wymagania

status studenta lub absolwenta uczelni wyższej

Oferujemy

- bezpłatne praktyki w dziedzinie kultury i sztuki umożliwiające nabycie niezbędnej wiedzy i doświadzczenia w organizacji wydarzeń kulturalnych - wstęp na wydarzenia kulturalne w Pałacu pod Baranami oraz wydarzenia związane z działalnością Fundacji New Era Art

Dokumenty aplikacyjne

CV prosimy przesłać na adres mailowy: fundacja@neweraart.pl

Fundacja New Era Art to organizacja pozarządowa powołana przez Jana Potockiego w 2009 roku w Krakowie. Powstała ona z potrzeby wspierania rozwoju kultury i sztuki. Promuje, upowszechnia i uczy świeżego spojrzenia na sztukę przy użyciu nowoczesnych technologii. Działania Fundacji zmierzają do szerzenia idei humanizmu i propagowania postaw tolerancji w wielokulturowym społeczeństwie jednoczącej się z Europy. Oprócz realizacji inicjowanych przez siebie przedsięwzięć, Fundacja współdziała z innymi instytucjami, organizacjami i osobami dla osiągania wspólnych celów statutowych. Galeria New Era Art działająca pod egidą Fundacji Jana Potockiego NEW ERA ART znajduje się w Pałacu pod Baranami, w ścisłym centrum miasta Krakowa, przy Rynku Głównym 27 (wejście od strony ul. św. Anny). Dzięki młodym artystom Galeria zmienia cały czas swoje oblicze, skupiając osoby zainteresowane kulturą i chętne do obcowania ze sztuką. Galeria otwiera swoje drzwi również osobom pełnym pasji, którzy niecodzienną sztukę wplatają w swoją codzienność. To dla nich organizowane są wykłady, spotkania, warsztaty, w trakcie których każdy może rozwinąć swoje uśpione siły

Numer telefonu: 724680598
Adres e-mail: ewalisieckaa1@gmail.com