instruktor ds. promocji i organizacji imprez

26.09.2019

Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki", ul.Papiernicza 2 31-221 Kraków,

Zakres obowiązków

1. Obsługa portali społecznościowych. 2. Aktualizacja treści stron internetowych. 3. Opracowywanie i redagowanie tekstów promocyjnych oraz projektowanie materiałów promocyjnych. 4. Inicjowanie projektów i zdobywanie zewnętrznych źródeł ich finansowania. 5. Dokumentacja fotograficzna wydarzeń kulturalnych. 6. Prowadzenie zajęć dla różnych grup wiekowych.

Wymagania

1. Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz programu Corel Draw. 2.Własna inicjatywa i kreatywność w podejściu do wykonywanych zadań. 3.Otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów. 4.Umiejętność pracy zespołowej. 5.Umiejętność zarządzania czasem i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

Staż w niepełnym wymiarze godzin w okresie październik-grudzień 2019

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz krótkie portfolio na adres mailowy: wena@dworek.eu

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” jest instytucją interdyscyplinarną, prezentującą najciekawsze zjawiska kultury. W zabytkowych białych murach przenikają się i uzupełniają wzajemnie sztuki wizualne, teatr, film, muzyka i literatura, a także powstają unikalne projekty małe - lokalne i duże – międzynarodowe. W swojej działalności kierujemy się hasłem “Inspirujemy, organizujemy, kreujemy”, dzięki któremu realizujemy nasze statutowe cele, a w szczególności przygotowujemy i aktywizujemy społeczność do pełnego uczestnictwa w kulturze, rozbudzamy artystyczną wrażliwość i pobudzamy do współtworzenia oferty kulturalnej.

Numer telefonu: 533 356 094, 507942641
Adres e-mail: agnieszka.matusiak@dworek.eu, izabela.parkina@dworek.eu