stażysta Graphic Designer

11.09.2019

Schulz brand friendly, Na zjeździe 11, Kraków,

Zakres obowiązków

TO BĘDZIESZ U NAS ROBIĆ •Zdobywać doświadczenie w trakcie 3-miesięczny stażu •Realizować projekty graficzne na potrzeby różnego typu kampanii, w tym także displayowych, mailingowych, w mediach społecznościowych, obejmujących landing pages i strony WWW •Przygotowywać nieskomplikowane materiały video i animacje głównie na potrzeby social mediów •Retuszować i obrabiać zdjęcia •Brać udział w opracowaniach pomysłów kreatywnych

Wymagania

TO TY •Niedługo kończysz studia lub studiujesz zaocznie •Dysponujesz czasem w ciągu tygodnia (minimum 3 dni) •Znasz programy graficzne z pakietu Adobe CC (szczególnie Photoshop, Illustrator; mile widziany: InDesign, After Effects) •Rozróżniasz najpopularniejsze formaty i powierzchnie reklamowe w Internecie •Jesteś samodzielny •Możesz pochwalić się nieszablonowymi pomysłami

Oferujemy

TO MY •Friendly environment – pracujemy w cudownym biurze, w genialnej lokalizacji z widokiem na cały Kraków, ze swobodną atmosferą i takim też dress codem • Friendly people – sami inspirujący ludzie dookoła •Friendly advertising – praca dla dużych marek, przy projektach z przesłaniem • Friendly work – duża samodzielność projektowa

Dokumenty aplikacyjne

rekrutacja@schulz.com.pl

Jesteśmy agencją 360, która w swoich działaniach kieruje się przede wszystkim ideą friendly. Budujemy relacje, które opierają się na wzajemnym zaufaniu, szacunku i pokorze. Wierzymy, że współpraca jest czymś więcej niż tylko wspólną pracą, dlatego każdego klienta, podwykonawcę i współpracownika traktujemy jak dobrego przyjaciela. Słuchamy, dopytujemy, analizujemy, sprawdzamy, testujemy, przerzucamy się pomysłami, a potem tworzymy, a dokładniej mówiąc #współtworzymy…

Adres e-mail: j.jagoda@schulz.com.pl