Pracownik produkcji

28.08.2019

Aquanetta sp. z o.o., ul. Vetulaniego 1a 31-226 Kraków,

Zakres obowiązków

Praca w dziale produkcji (80%), praca przy przygotowywaniu ceramiki do wysyłki.

Wymagania

Nie jest wymagane doświadczenie w pracy z ceramiką. WYMAGANE: szybkość i wytrwałość przy pracy ręcznej, łatwość i chęć przyswajania wiedzy praktycznej.

Oferujemy

Umowa o dzieło, tygodniowe zaliczki na poczet wynagrodzenia.

Dokumenty aplikacyjne

Życiorys -- proszę wysłać na biuro@aquanetta.pl

Mała, bardzo innowacyjna firma (posiadamy kilka patentów na nasze rozwiązania, w USA, Japonii i Europie) produkująca fraktalną ceramikę rafową oraz ceramikę dla akwariów słodkowodnych. Mmay pracownię ceramiczną, piece, różne narzędzia do produkcji ceramiki. Fantastyczna możliwość zapoznania się z procesem produkcyjnym z dużym udziałem rękodzieła.

Numer telefonu: 662-711-339
Adres e-mail: biuro@aquanetta.pl