Stażysta

11.07.2019

Stażysta

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Ul. Jazdów 2, 00-467 Warszawa,

Zakres obowiązków

- Współpraca przy organizacji warsztatów edukacyjnych dla różnych grup wiekowych - Wsparcie przy oprowadzaniach po aktualnych wystawach i samodzielne oprowadzanie - Praca nad realizowaniem własnych projektów edukacyjnych - ich projektowanie oraz prowadzenie - Wkład merytoryczny, przeprowadzanie riserczu na temat artystów biorących udział w bieżących wystawach - Wspieranie działań koordynacyjnych i promocyjnych przy organizacji wystaw, warsztatów i innych wydarzeń kulturalnych

Wymagania

- Pracowitość, komunikatywność - Kreatywne myślenie i własna inicjatywa w podejściu do wykonywanych zadań - Zainteresowanie kulturą i sztuką - Dyspozycyjność i zorganizowanie

Oferujemy

- zdobycie doświadczenia z pracy w instytucji kultury - doświadczenie pracy w zespole - doświadczenie przy organizacji wystaw, warsztatów i wydarzeń kulturalnych

Dokumenty aplikacyjne

portfolio, cv

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski jest instytucją kultury zajmującą się tworzeniem, wystawianiem i dokumentowaniem współczesnej sztuki polskiej oraz zagranicznej.

Adres e-mail: a.szary@u-jazdowski.pl