projektant

17.06.2019

projektant

Camfero Mateusz Kamiński, ul. Myślenicka 123 30-698 Kraków,

Zakres obowiązków

zaprojektowanie oraz opracowanie procesu produkcji wybranych brył, stworzenie prototypów i wprowadzenie wybranych do realizacji, obróbka i przygotowanie ww wzorów do promocji produktów w mediach społecznościowych etc.

Wymagania

kreatywność, dobra organizacji, wyobraźnia przestrzenna, obsługa programów graficznych

Oferujemy

Oferujemy udział w projektowaniu, powstawaniu i tworzeniu wybranych brył. Przejście wszystkich procesów produkcyjnych i wprowadzenie wzoru do produkcji.

Dokumenty aplikacyjne

cv, portfolio

Camfero to polska marka produkująca piękne meble o stylistyce loftowej, industrialnej i skandynawwskiej. Wszystkie meble są wykonywane ręcznie w Krakowie przez polskich rzemieślników, którzy swiom doświadczeniem i zaangażowaniem uczestniczą w tworzeniu mebli najwyższej jakości.

Adres e-mail: camfero@camfero.pl