Dział Wiedzy o Sztuce

13.06.2019

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK, ul. Lipowa 4, 30-702 Kraków,

Zakres obowiązków

* współtworzenie oferty edukacyjnej Muzeum (programy do wystaw czasowych, oferta dla grup zorganizowanych, działania na rzecz dostępności, materiały edukacyjne, organizacja oferty wypoczynku letniego dzieci); * dziąłania na rzecz dostępności Muzeum; * pomoc w prowadzeniu Biblioteki MOCAK-u: opracowywanie i gromadzenie zbiorów bibliotecznych; obsługa czytelników; * możliwość realizacji własnych projektów o charakterze edukacyjnym;

Wymagania

* żywe zainteresowanie sztuką XX i XXI wieku; * zainteresowanie prowadzeniem działań i projektów edukacyjnych, animacyjnych lub artystycznych, * elastyczność w myśleniu i otwartość na nowe wyzwania; * bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i rzetelność w działaniu; * zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji; * znajomość oferty kulturalnej Krakowa oraz instytucji zajmujących się sztuką współczesną. * bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; * biegła obsługa komputera (środowisko Windows);

Oferujemy

* możliwość współtworzenia programu edukacyjnego dużej instytucji kultury; * kontakt ze współczesnymi twórcami; * kontakt ze różnymi grupami odbiorców; * pracę w sympatycznej atmosferze w zespole profesjonalistów; * elastyczność w układaniu harmonogramu; * estetyczne miejsce pracy;

Dokumenty aplikacyjne

CV

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: https://www.mocak.pl/

Numer telefonu: 122634036
Adres e-mail: mazik@mocak.pl