stażysta

10.06.2019

stażysta

NEWAG IP Management Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wyspiańskiego 3, 33-300 Nowy Sącz,

Zakres obowiązków

Wdrożenie do pracy w programie Autodesk Inventor - modelowanie 3D Opracowanie modeli 3D przydzielonej części projektu Opracowanie dokumentacji 2D (rysunki wykonawcze) przydzielonej części projektu

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe umiejętność projektowania maszyn i urządzeń w programie Autodesk Inventor umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej komunikatywna znajomość języka angielskiego kreatywność, samodzielność, sumienność komunikatywność oraz zorientowanie na pracę w grupie pasja oraz zamiłowanie do konstruowania i projektowania

Oferujemy

uczestnictwo w innowacyjnych projektach pracę w międzynarodowym środowisku ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole

Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim

Numer telefonu: 18 473 84 53
Adres e-mail: natalia.trzcinska@newag.pl