stażysta/stażystka

31.05.2019

Stowarzyszenie Filmowe Dziki Bez, ul. Puławska 266/315, 02-684 Warszawa,

Zakres obowiązków

wspracie działań koordynacyjnych i promocyjnych

Wymagania

otwarta głowa, kreatywność, komunikatywność, sumienność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy

doświadczenie w tworzeniu interdyscyplinarnego festiwalu oraz pracę z doświadczonym i ciekawym zespołem

Dokumenty aplikacyjne

CV, list motywacyjny, portfolio

Stowarzyszenie powstało z potrzeby stworzenia przestrzeni do realizowania swoich pomysłów, wspólnego doskonalenia się, dzielenia wiedzą i doświadczeniem. Tworzymy filmy i festiwale, projekty społeczne, artystyczne i edukacyjne. Szukamy ciekawych historii, badamy zaniedbane obszary. W ramach naszych działań prowadzimy: interdyscyplinarny Festiwalu Myśli Abstrakcyjnej, portal literacko-podróżniczy Książki na drogę, program reportersko-edukacyjny Raj na ziemi. Nagroda im. Beaty Pawlak, doki.pl filmy i warsztaty dokumnetalne dla dzieci.

Numer telefonu: 668 160 433
Adres e-mail: diana@dzikibez.com