Stażysta w dziale Kreacji i Brandingu

31.05.2019

Krakowskie Biuro Festiwalowe , ul. Wygrana 2, 30-311 Kraków ,

Zakres obowiązków

- współtworzenie i realizacja kampanii promocyjnych; - koordynowanie prac zleconych agencjom reklamowym/ grafikom/ fotografom/ firmom outdoorowym/drukarniom oraz innym podwykonawcom; - koordynowanie procesu przygotowania oprawy wizualnej wydarzenia od briefa, przez materiały promocyjne drukowane i wyświetlane, kampanie promocyjne po branding miejsc festiwalowych; - projektowanie i/lub zlecanie realizacji materiałów promocyjnych/brandingowych (m.in. elementów wystawienniczych, planowanie przestrzeni – stref promocyjnych, informacyjnych, sponsorskich); - koordynowanie prawidłowej realizacji świadczeń sponsorskich, partnerskich i patronackich w ramach realizowanych wydarzeń; - wykonywanie projektów graficznych i składu do druku zgodnie z istniejącą już kreacją graficzną opracowaną przez grafika/agencję reklamową (m.in. reklamy prasowe, zaproszenia, oferty, materiały do social media/www, wizualizacje stref/ świadczeń promocyjnych); - projektowanie graficzne w odpowiedzi na bieżące potrzeby Biura (m.in. prezentacje, podsumowania, przeformatowywanie wdrożonych kreacji); - przeprowadzanie negocjacji z kontrahentami i przygotowywanie formalności

Wymagania

- biegła znajomość obsługi programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign (mile widziana znajomość Adobe After Effects, Adobe Premier itp.); - bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z DTP oraz branżą poligraficzną; - bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint); - dobra znajomości języka angielskiego; - własna inicjatywa i kreatywność w podejściu do wykonywanych zadań; - otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów; - umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu; - umiejętności zarządzania czasem i dobrej organizacji pracy;

Oferujemy

Staż w pełnym wymiarze godzin w okresie lipiec-wrzesien 2019

Dokumenty aplikacyjne

Cv+portfolio

Jesteśmy miejską instytucją kultury, realizującą i rozwijającą politykę kulturalną, turystyczną i promocyjną Krakowa, kreując i odpowiadając na potrzeby odbiorców. Współtworzymy kulturę, turystykę i biznes, jesteśmy popularyzatorem i twórcą treści kultury. Kontynuujemy idee wywiedzione z programu Europejskiego Miasta Kultury roku 2000, tworząc wydarzenia i całoroczne programy kulturalne oraz systemy wsparcia dla przemysłów kreatywnych. Zarządzamy siecią informacji turystycznej i rozwijamy przemysł spotkań jako operator Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Numer telefonu: 48 518 681 233
Adres e-mail: alicja.tokarczyk@biurofestiwalowe.pl