stażysta

30.05.2019

stażysta

Stowarzyszenie Komuna Otwock, ul. Szpitalna 5/5, Warszawa,

Zakres obowiązków

- pomoc przy produkcji spektakli oraz wydarzeń organizowanych i współorganizowanych przez Komuna Warszawa - obsługa spektakli i wydarzeń - pomoc techniczna przy montażach spektakli - dokumentacja spektakli oraz wydarzeń - ścisła współpraca z artystami i realizatorami pracującymi w danym terminie z Komuną Warszawa

Wymagania

- dobra organizacja czasu - komunikatywność - wielozadaniowość

Oferujemy

ciekawą pracę na każdym etapie powstawania spektakli i wydarzeń organizowanych w ramach projektu HUB kultury KW

Komuna Warszawa to jeden z ważniejszych niezależnych teatrów awangardowych w Polsce, eksperymentujący na styku sztuk performatywnych, wideoinstalacji i muzyki oraz teatralny dom produkcyjny tworzony razem z kuratorami. Komuna Warszawa sięga po tematy polityczne i społeczne, nieustannie poszukując nowych form i środków wyrazu. Spektakle Komuny były prezentowane w wielu znaczących ośrodkach kultury i na festiwalach, m.in. w HAU W Berlinie, w La Mama w Nowym Jorku, 104Centquatre Paryżu, na SPIELART w Monachium, euro-scene w Lipsku, Fringe w Edynburgu, Złotej Masce w Moskwie, a także w Tbilisi, Kijowie czy Teheranie oraz w wielu miastach w kraju. To miejsce spotkania różnych światów, gdzie produkuje się zarówno przedstawienia artystów z mainstreamu (Grzegorz Jarzyna, Monika Strzępka i Paweł Demirski, Michał Borczuch, Markus Öhrn), jak i wschodzących gwiazd polskiej sceny tanecznej i performatywnej (Marta Ziółek, Paweł Sakowicz, Iza Szostak, Ania Nowak, Cezary Tomaszewski).

Numer telefonu: 601354247
Adres e-mail: o.kozinska@komuna.warszawa.pl