Staż projektowy

28.05.2019

LPP S.A., Bagrowa 7,

Zakres obowiązków

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE: Poznanie świata mody od podszewki, poprzez współpracę z projektantami przy tworzeniu modeli kolekcji wybranej marki. W trakcie stażu zobaczysz jak wygląda dokumentacja technologiczno-projektowa, weźmiesz udział w przeglądach kolekcji i poznasz system pracy w największej firmie odzieżowej w Polsce. Ponadto będziesz poszukiwać inspiracji trendowych, obserwować konkurencję oraz proponować własne pomysły i projekty.

Wymagania

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA: - Marzy o projektowaniu odzieży - Posiada pierwsze autorskie projekty - Studiuje lub jest absolwentem studiów artystycznych na kierunku wzornictwo, projektowanie odzieży, itp. - Jest dyspozycyjna min. 30h w tygodniu w terminie lipiec-sierpień - Interesuje się modą, śledzi pokazy i zna trendy - Zna język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

- 7 tygodniowy, płatny staż w dziale projektowym jednej z naszych marek - Zdobycie doświadczenia i możliwość nauki od najlepszych specjalistów -chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem - Możliwość kontynuacji współpracy po odbyciu stażu, - Ambitne i ciekawe zadania - Stałe wsparcie opiekuna stażu - Pozytywną atmosferę pracy w zespole pasjonatów mody - Udział w dedykowanym szkoleniu dla stażystów - Referencje po zakończeniu stażu Dodatkowo: - Możliwość skorzystania z karty sportowej na preferencyjnych warunkach - Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP - Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów - Możliwość korzystania z rowerów służbowych w Gdańsku, boiska do siatkówki plażowej i koszykówki w Krakowie - Pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

Dokumenty aplikacyjne

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Adres e-mail: martyna.dzialak@lppsa.com