projektant wzornictwa przemysłowego

21.05.2019

DOBRE Studio Projektowe, Morawica 391, 32-084 Morawica,

Zakres obowiązków

Uczestnictwo w procesie projektowania nowych produktów od formułowania założeń poprzez tworzenie koncepcji wzorniczych, rozwój projektu wzorniczego aż po wsparcie w procesie wdrożeniowym.

Wymagania

Znajomość oprogramowania SolidWorks, Maxwell Render, pakiet Adobe.

Oferujemy

Możliwość udziału w interesujących projektach, nabycie nowej wiedzy, m.in. umiejętności dostrzegania problemów projektowych, ich analizy i rozwiązywania problemów poprzez różne metody projektowe. Rozwój umiejętności związanych z doskonaleniem warsztatu projektanta w zakresie nowoczesnych metod projektowych.

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio, CV

Projektujemy innowacyjne produkty, które odnoszą sukces rynkowy. Nasze metody projektowe wykorzystują wzornictwo jako narzędzie biznesowe dostosowane do kultury organizacyjnej i potrzeb naszych Klientów. Opowiadamy na potrzeby użytkownika, dostrzegamy problemy użytkowe i społeczne. W centrum naszych zainteresowań jest człowiek – stosujemy wzornictwo ukierunkowane na Konsumenta – consumer driven design, w którym to nie produkt ale właśnie człowiek jest celem.

Numer telefonu: 603361628
Adres e-mail: info@dobre-studio.pl