Staż na stanowisku Product Designer

20.05.2019

Plantwear S. A., Ul. Nadwiślańska 11/337 30-527 Kraków,

Zakres obowiązków

Będziesz zachwycać. Najpierw nas: pomysłem na produkt, który każdy będzie chciał mieć w swoim wnętrzu (na ścianie, podłodze, suficie czy półce). Potem nasz dział produkcyjny: perfekcyjnie dopracowanym projektem. I w końcu: naszych Klientów, którzy z radością wrzucą zaprojektowany przez Ciebie produkt do koszyka. Fajnie, prawda?

Wymagania

Poruszaj się sprawnie w dowolnym programie do modelowania 3D. Miej świeżą energię, zapał i świetne pomysły. Interesuj się designem wnętrz. Kochaj drewno i… na pewno się dogadamy!

Oferujemy

Wieeeeelkie możliwości projektowe. Serio, serio. Szukamy kogoś, kto sprawnie zaprojektuje to, co ma w głowach nasz team kreatywny i wypełni własnymi pomysłami worek z napisem “kolejne produkty” - po brzeg. Wdzięczna tematyka wnętrzarska, jeszcze bardziej wdzięczny materiał - lite drewno. Będzie ciekawie, oryginalnie, intensywnie. Pomożemy, doradzimy, nakierujemy, ale damy Ci też duże możliwości na wykazanie się i realizację własnych pomysłów. Taki balans idealny.

Dokumenty aplikacyjne

cv i portfolio

Tworzymy wnętrza pełne drewna - jesteśmy Plantwear Home. Zaczęliśmy jako Plantwear od drewnianych zegarków, a teraz… wchodzimy na salony! Panele ścienne (również z systemem magnetycznym!), akcesoria kuchenne (klasy premium), zegary (z litego drewna) - oto my. Dużo jeszcze przed nami - duży wachlarz możliwości dla Ciebie. Poznajmy się lepiej!

Numer telefonu: 793787007
Adres e-mail: agnieszka.s@plantwear.pl