Staż na stanowisku Product Designer

20.05.2019

Plantwear S.A., Ul. Nadwiślańska 11/337 30-527 Kraków,

Zakres obowiązków

Zaprojektujesz. Zaplanujesz. Skoordynujesz. Zobaczysz efekt! Stworzysz projekt nowego produktu w jednej z obecnych u nas kategorii (drewniane zegarki lub biżuteria). A my Ci w tym pomożemy - na każdym etapie!

Wymagania

Obsługujesz dowolny program do modelowania 3D? Masz pomysł, wizję, plan? Oryginalny design gra Ci w duszy? Wystarczy. Zapraszamy!

Oferujemy

Masa praktycznych wyzwań? Gwarantowana! Praca ze specjalistami? Jak najbardziej! Okazja do kompleksowej realizacji własnych pomysłów? W pakiecie! A oprócz tego: możliwość poznania naszej pracowni (wraz z całym dobrodziejstwem parku maszynowego, laserów, frezarek cnc itd.), projektowanie produktów tworzonych ręcznie (zdziwisz się, jak ten fakt zmienia perspektywę!), satysfakcja, gdy idąc ulicą, zobaczysz zaprojektowane przez siebie akcesoria u obcej osoby… Trzeba więcej?

Dokumenty aplikacyjne

cv, portfolio

Jesteśmy Plantwear i szukamy pasjonatów drewna! Tworzymy solidne produkty dla ludzi, po prostu. Drewniane zegarki - robimy to najlepiej. A oprócz tego: okulary, bransoletki, naszyjniki… Dołącz do nas i zostań projektantem oryginalnych akcesoriów z naturalnego drewna! Stawiamy na oryginalność. Lubimy nieszablonowość. Cenimy jakość. Pasujesz do nas? Powiedz nam o tym!

Numer telefonu: 793787007
Adres e-mail: agnieszka.s@plantwear.pl