staż w Ośrodku Wystaw (VI-VIII>2019)

17.05.2019

Międzynarodowe Centrum Kultury, Kraków, Rynek Główny 25,

Zakres obowiązków

współpraca z Ośrodkiem Wystaw MCK w zakresie koordynacji wystaw oraz przygotowywania programu edukacyjnego towarzyszącego wystawom w MCK.

Wymagania

Zapraszamy osoby studiujące, które: - są zainteresowane tematem dziedzictwa kulturowego i jego upowszechnianiem, - są w stanie wygospodarować trochę wolnego czasu, (3 miesiące w okresie czerwiec-sierpień 2019 w wymiarze 1/2 etatu, w godzinach pracy MCK lub mogą być tylko weekendy) - są komunikatywne i dobrze zorganizowane, - są solidne i odpowiedzialne.

Oferujemy

współpracę z kreatywnymi osobami w młodym zespole Ośrodka Wystaw, zdobycie cennego doświadczenia, szansę na pokazanie swoich umiejętności i realizację swoich pomysłów.

Dokumenty aplikacyjne

CV z klauzulą RODO

Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie jest narodową instytucją kultury, która specjalizuje się w problematyce kultury i dziedzictwa Europy Środkowej. MCK organizuje wystawy, konferencje, program edukacyjny oraz wydaje książki.

Numer telefonu: 124242899
Adres e-mail: j.pepas@mck.krakow.pl