Staż - service designer

09.05.2019

Aktan SAU Oddział w Polsce, Radziwiłłowska 11/4, 31-026 Kraków,

Zakres obowiązków

- Projektowanie i facylitacja warsztatów - Przeprowadzanie badań jakościowych i analiza treści badań - Uczestniczenie w procesach realizacji projektów wspierając zespół multidyscyplinarny w różnorodnych kreatywnych i produkcyjnych zadaniach

Wymagania

- Zaangażowanie - Proaktywność - Zaradność - Chęć uczenia się - Doświadczenie w pracy projektanta (już odbyty staż i praktyka w innej firmie) - Praca na własnym komputerze

Oferujemy

Pracę i naukę przy ciekawych projektach badawczych i service design, w ambitnym i doświadczonym zespole. Kawa, herbata i przekąski i biuro w ścisłym centrum miasta.

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio wraz z CV

Aktan jest firmą specjalizującą się w innowacjach i transformacji poprzez Service Design.

Numer telefonu: 608553698
Adres e-mail: carolina.pietyra@aktan.fr