Junior Designer

17.04.2019

Maem Sp. z o.o., ul. Bociana 22a 31-231 Kraków,

Zakres obowiązków

Opracowywanie projektów graficznych oraz layoutów do: - www, - newsletter, - social media, - prezentacje power point, - ulotki produktowe, foldery - broszury firmowe, - gifty marketingowe, - prezenty świąteczne, - wizytówki, - dokumenty firmy - oznaczenia magazynów, hal produkcyjnych oraz innych powierzchni użytkowych firmy. Dbanie o spójność strategii wizerunku oraz designu wszystkich jednostek organizacyjnych firmy ( włączając w to wystój wnętrz), Kontrola nad spójnością kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych, Przygotowywanie koncepcji sesji zdjęciowych na potrzeby marketingu oraz innych działów, Aktywny udział w projektach zespołu i wsparcie działu marketingu, Przygotowywanie projektów do druku i ścisła współpraca z drukarniami, Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie odpowiedzialności działu marketingu (agencje reklamowe, dostawcy gadżetów i najróżniejszych prezentów zapewnianych przez firmę).

Wymagania

Ostatni rok studiów, Język angielski na poziomie pozwalającym na rozumienie opracowywanych materiałów (co najmniej B1), Świetna organizacja czasu pracy, Zadaniowość, a w szczególności umiejętność: identyfikacji celu- opracowania koncepcji jego realizacji- rzetelnego i terminowego realizowania założeń koncepcji- podsumowania i rozliczenia projektu, Umiejętność zarządzania kilkoma niezależnymi projektami jednocześnie, Praktyczna znajomość programów graficznych oraz min roczne doświadczenie w pracach nad projektami graficznymi i multimedialnymi (poparte portfolio), Otwartość na niestandardowe zadania, umiejętność podnoszenia swojej wiedzy w celu ich realizacji, Śledzenie na bieżąco najnowszych trendów w grafice i marketingu, Biegła obsługa Pakietu Office, Biegła obsługa pakietu Adobe, Kreatywność oraz zmysł artystyczny.

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę stażową (3 miesiące),po tym okresie oferujemy umowę o pracę, Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, Możliwość realizacji własnych pomysłów, Wpływ na rozwój firmy, Bogaty pakiet socjalny na umowie o pracę: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, Praca w nowoczesnym biurze, codziennie świeże warzywa i owoce, przepyszna kawa.

Dokumenty aplikacyjne

Dokumenty prosimy przesyłać na adres: joanna.bielewicz@maem.com z dopiskiem: ’ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez MAEM Sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy. ’ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach - wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO

Firma MAEM jest niezależnym producentem alternatywnych, wysoko jakościowych części zamiennych oraz gotowych rozwiązań do różnych urządzeń wyposażenia statków. Wszystkie ofertowane przez nas rozwiązania wytwarzamy w oparciu o unikatową metodę reverse engineering.Jesteśmy obecnie największym producentem alternatywnych części zamiennych w Europie.

Numer telefonu: 723 300 604
Adres e-mail: joanna.bielewicz@maem.com