Staż kreatywny

21.09.2018

WearCo Sp. z o.o. , ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków,

Zakres obowiązków

- Udział w sesjach zdjęciowych - Udział w produkcji materiału video na kanał Answear.tv - Pomoc w organizacji sesji zdjęciowych i nagrań video - Wsparcie projektów wizerunkowych - Pomoc w przygotowaniu contentu do mediów społecznościowych - Nawiązywanie kontaktu z nowymi userami na Instagramie, podtrzymywanie relacji - Animowanie fanów na Instagramie i YouTube - Bieżąca analiza działań i przygotowywania raportów - Wsparcie działań contentowych

Wymagania

- Dobra znajomość pakietu Ms Office - Kreatywność, inicjatywa - Dobra organizacja pracy - Komunikatywność - Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie - Staż w przyjaznej atmosferze w biurze w centrum Krakowa - Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

ANSWEAR.com to sklep multibrandowy posiadający w swojej ofercie ponad 300 marek z całego świata. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, zapraszamy do współpracy. Obecnie do naszego Działu Marketingu poszukujemy zdolnej, energicznej i kreatywnej osoby na staż.

Numer telefonu: 572 728 247
Adres e-mail: katarzyna.pawelec@brandbq.pl