Concept artysta

17.09.2018

Drago Sp. z o.o., ul. Albańska 3 30-662 Kraków,

Zakres obowiązków

- Projektowanie świata i jego elementów - Dbanie o graficzną jednolitość w produktach - Ustalanie wytycznych dot. produkowanych assetów graficznych - Ścisła współpraca z działem graficznym oraz game designu

Wymagania

- Doświadczenie w tworzeniu i planowaniu konceptów graficznych - Bardzo dobra umiejętność rysowania cyfrowego - Umiejętność projektowania elementów otoczenia (props i environment) - Znajomość proporcji, perspektywy oraz teorii koloru - Pomysłowość i kreatywność - Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej - Umiejętność pracy w zespole - Pasja do gier i ich tworzenia

Oferujemy

- miłą atmosfere - możliwość przyszłej współpracy - możliwości rozwoju dzięki pracy z doświadczonym zespołem - praca nad ciekawymi projektami

Firma DRAGO entertainment została założona w Krakowie w 1998 roku. Tworzymy bardzo doświadczony i zmotywowany zespół, w którym od momentu powstania koncentrujemy się na produkcji i rozwoju gier komputerowych przeznaczonych na platformę PC.

Numer telefonu: 501530405
Adres e-mail: joanna@drago-entertainment.com