Grafik - staż Graj o staż!

13.09.2018

SHOQ STUDIO Anna Popławska-Szilder, ul. Wrocławska 67/21 30-011 Kraków,

Zakres obowiązków

1. Opracowywanie grafiki ekspozycyjnej na potrzeby wystaw muzealnych m.in.: plansz informacyjnych, graficznych, typograficznych, ilustracji. 2. W wolnej chwili - opracowywanie elementów nowej szaty graficznej strony internetowej zespołu.

Wymagania

Student/ka Wydziału Grafiki ASP, mile widziane doświadczenie w projektowaniu grafiki ekspozycyjnej, biegła obsługa pakietu Adobe, samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole wirtualnym. Udział w projekcie mogą wziąć studenci, którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: edukacja artystyczna, wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/ oraz 4 ostatnich semestrów jednolitych: malarstwo, scenografia / Wydział Malarstwa/, grafika /Wydział Grafiki/

Oferujemy

pracę przy ciekawych projektach muzealnych dla sektora publicznego, elastyczne godziny, możliwość częściowej pracy zdalnej /za zgodą obydwu stron/

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio

Pracownia projektowa SHOQ STUDIO specjalizuje się w projektowaniu ekspozycji muzealnych. Wraz z pracownią MIODESIGN STUDIO realizuje projekty w zakresie wnętrz i wystaw.

Numer telefonu: 531774830
Adres e-mail: anna.poplawska@shoqstudio.pl