Projektant 2D/3D, Edukator - Graj o staż!

Projektant 2D/3D, Edukator - Graj o staż!

Fundacja "Inteligentna Małopolska", 31-542 Kraków, ul. Kordylewskiego 11,

Termin składania aplikacji: 27.09.2018 Termin ogłoszenia wyników: 27.09.2018

Zakres obowiązków

Przygotowywanie elementów identyfikacji wizualnej oraz innych materiałów promocyjnych (wlepki, bannery itp.). Pomoc w organizacji i realizacji warsztatów. Przygotowywanie projektów na użytek mediów społecznościowych. Pomoc w organizacji i realizacji szkoleń w zakresie obsługi maszyn wspomagających proces projektowania (drukarka 3D, CNC, maszyny krawieckie)

Znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator), podstawowa znajomość programów do modelowania 2D i 3D. Kreatywność, samodzielność komunikatywność, zdolności organizacyjne, zaangażowanie. Udział w projekcie mogą wziąć studenci, którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: wzornictwo / Wydział Form Przemysłowych.

Oferujemy

Oferujemy pracę w kreatywnej, dobrze wyposażonej przestrzeni FabLab, którą udostępniamy osobom z pasją do tworzenia, budowania i projektowania. Umożliwiamy rozwój kluczowych kompetencji zawodowych oraz społecznych.

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o przesłanie CV oraz portfolio

Fundacja wspiera rozwój nauki, edukacji, oświaty i wychowania w zakresie edukacji technicznej. Angażujemy się w inicjatywy dostosowujące inteligentne specjalizacje do społeczeństwa. Punktem wyjścia naszej aktywności jest człowiek, dlatego angażujemy się w projekty, których efekty mają przełożenie na jakość i komfort życia mieszkańców Małopolski. Fundacja powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnych społeczności, których oczekiwania względem rozwoju inteligentnych specjalizacji są bardzo duże. Chcemy tłumaczyć czym są inteligentne specjalizacje w naszym regionie i w jaki sposób wykorzystywać je dla mieszkańców.

Numer telefonu: 12 617 66 89, 608474741
Adres e-mail: justyna.zwiersz@marr.pl