Junior Game Designer

10.09.2018

Drago Sp. z o.o., Ul. Albańska 3 30-662 Kraków,

Zakres obowiązków

- Tworzenie, prototypowanie oraz prezentowanie elementów rozgrywki - Balansowanie oraz dbanie o poprawną implementacje mechanik - Tworzenie dokumentacji projektu

Wymagania

- Kreatywność i pomysłowość - Dobra znajomość rynku gier i obecnych trendów - Pasja oraz chęć rozwoju w dziedzinie Game Designu - Umiejętność krytycznego myślenia oraz szybkiego analizowania informacji - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym rozumieć oraz tworzyć dokumentację w tym języku - Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

- możliwość nauki od doświadczonych osób z branży gier -poznanie branży gier od podszewki -miłą atmosferę -perspektywę współpracy po odbytym stażu

Dokumenty aplikacyjne

praca@drago-entertainment.com

Firma DRAGO entertainment została założona w Krakowie w 1998 roku. Tworzymy bardzo doświadczony i zmotywowany zespół, w którym od momentu powstania koncentrujemy się na produkcji i rozwoju gier komputerowych przeznaczonych na platformę PC.

Numer telefonu: 501530405
Adres e-mail: joanna@drago-entertainment.com