Stażysta

05.09.2018

Stażysta

Stereoplan, ul. Sarego 7/8a Kraków,

Zakres obowiązków

Osoba angażowana będzie w bieżące projekty prowadzone przez firmę.

Wymagania

Znajomość programów Photoshop, Ilustrator, InDesign. Znajomość podstawowych zasad typografii i składu. Dobra organizacja pracy. Zmysł estetyczny, dyspozycyjność.

Oferujemy

Elastyczne godziny pracy. Stanowisko pracy w biurze firmy znajdującym się w ścisłym centrum Krakowa. Pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy, szeroka tematyka zadań, różnorodne projekty. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem.

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio

Stereoplan – studio projektowe Od pięciu lat działamy na rynku jako duet projektowy. Realizujemy różnorodne projekty z zakresu grafiki wydawniczej, webowej, ilustracji, animacji, fotografii. Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów prywatnych, dużych korporacji jak i instytucji kultury. Obecnie działamy we ścisłej współpracy z agencją artystyczną InfraArt, skupiającą wokół profesjonalistów z różnych dziedzin sztuki takich jak muzyka, film, animacja. Współpraca ta owocuje wymianą doświadczeń i szerokim wahlarzem oferowanych przez nas usług.

Numer telefonu: 602422679
Adres e-mail: stereoplan.duet@gmail.com