Realizator materiałów fotograficznych

03.09.2018

Fundacja Artyści Innowacja Teoria, Kraków, ul. Ujejskiego 2a,

Zakres obowiązków

- dokumentacja fotograficzna wystawy - dokumentacja fotograficzna wydarzeń towarzyszących wystawie - współpraca przy tworzeniu modeli przestrzennych wystawy - opracowanie i realizacja dokumentacji prac artystów współpracujących z Fundacją - opracowanie i realizacja dokumentacji portfolio artystów współpracujących z Fundacją - współpraca przy tworzenie ofert dla kolekcjonerów dzieł sztuki i instytucji publicznych - dokumentacja fotograficzna działalności Fundacji i Galerii - współpraca z artystami przy dokumentacji prac

Wymagania

Umiejętność samodzielnej organizacji pracy Skłonność do wykazywania inicjatywy Kreatywność Doskonała znajomość języka ojczystego Odpowiedzialność Zainteresowanie sztuką współczesną Znajomość zasad dokumentacji

Oferujemy

Elastyczny czas pracy Praca w zgranym zespole Możliwość zdobycia doświadczenia w dokumentacji fotograficznej przy prestiżowym wydarzeniu Możliwość współpracy i nawiązania kontaktów z najważniejszymi krakowskimi artystami Możliwość nawiązania stałej współpracy z Galerią i Fundacją F.A.I.T.

F.A.I.T. powstał w 2005 roku w Krakowie. Nieustannie poszukuje innowacyjnych metod popularyzowania sztuki współczesnej i docierania do odbiorców. Prezentuje sztukę w alternatywnych przestrzeniach i niecodziennych formach. Wiodącą działalnością Fundacji jest prowadzenie galerii sztuki współczesnej, ale F.A.I.T. realizuje również projekty i działania o charakterze innym niż wystawienniczy. Zaangażowany jest w produkcję filmów, programów radiowych oraz tworzenie archiwum historii mówionej krakowskiego środowiska artystycznego od lat 50. XX wieku do dziś. F.A.I.T. jest twórcą m.in.: „Radia Głosy” internetowego radia poświęconego sztuce i kulturze (2016), filmu „Spełnia się” poświęconego Jerzemu Beresiowi (2012), serii wystaw w ramach „Akcji Rewaloryzacji Abstrakcji” badających zagadnienie powrotu w sztuce aktualnej do malarstwa abstrakcyjnego i tradycji modernizmu (2009). F.A.I.T. rozwija również własną kolekcję sztuki współczesnej.

Numer telefonu: 501791914
Adres e-mail: marta@fait.pl