Motion designer - Staż graj o staż!

03.09.2018

Piloci Studio Sp. z o.o., Stoczniowców 3, 30-709 Kraków,

Zakres obowiązków

Praca w zespole nad aktualnymi projektami. Dokładny zakres obowiązków będzie zależał od umiejętności stażysty, znajomości określonych narzędzi, oraz od chęci nabycia nowych zdolności w określonym obszarze przez stażystę.

Wymagania

- znajomość pakietu Adobe Creative Cloud (After Effects, Photoshop, Illustrator) - dodatkowym atutem jest znajomość programów do grafiki 3D (Cinema 4D, Vray, Octane) - dobra organizacja pracy - komunikatywność - zmysł estetyczny

Oferujemy

- doświadczenie pracy z najnowszymi technologiami - możliwość pracy przy szeroko znanych wydarzeniach i festiwalach - staż w pełnym lub połowie etatu - pracę w dogodnie dobranych godzinach - miłą atmosferę - możliwość współpracy po odbytym stażu

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Piloci Studio jest ambitną marką funkcjonującą nie tylko na krakowskim, ale ogólnopolskim rynku kilka lat. Studio specjalizuje się w szeroko pojętej scenografii scenicznej. Począwszy od kreatywnych montaży wideo, wizualizacji koncertowych i motion designu przez mapping 3D, aż do fizycznych instalacji LED. W ostatnim czasie mocno angażujące się w działania sceniczne oparte o najnowsze technologie i generowanie grafiki w czasie rzeczywistym czego poniekąd jest prekursorem. Studio charakteryzuje się wielką precyzją i rozmachem produkcyjnym, co potwierdzają przykłady prac oraz sami klienci.

Numer telefonu: 696779300
Adres e-mail: hubert@pilocistudio.pl