asystent architekta wnętrz ds. logistyki i zamówień

31.08.2018

Mango Studio, ul. Krakusa 8 Kraków,

Zakres obowiązków

Po przeszkoleniu: - odświeżenie identyfikacji wizualnej (wizytówki, teczka projektów, książki, portfolio) - tworzenie zestawień materiałów, kosztorysów - wyszukiwanie wyposażenia wnętrz do prowadzonych projektów - kontakt ze sklepami, sporządzanie ofert - zajmowanie się bieżącymi tematami związanymi z prowadzeniem projektu i budowy tj. organizowanie transportów, umawianie montaży, kontakt z klientem, sporządzanie harmonogramu budowy, zamawianie wyposażenia, sprawdzanie ofert itp.

Wymagania

- obsługa Excell i Word w stopniu dobrym lub bardzo dobrym - "tabelkowa", analityczna osobowość (uporządkowana, wyznaczająca sobie cele, konsekwentna, drobiazgowa i sumienna, kontrolująca poprawność zamówień) - poczucie humoru - zdolność pracy zespołowej - samodzielność, odpowiedzialność, - mile widziane zorganizowanie własnych standardów na wytyczonym stanowisku pracy (oczekiwana proaktywność) - chęć uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń - silna motywacja - poprawne pisanie i wysławianie się bez błędów (jeśli jednak kandydat spełnia pozostałe wymagania, a jedynie w tej kwestii ma dysfunkcję, proszę wysłać swoją kandydaturę z adnotacją o popełnianych błędach) mile widziane: - wysokie poczucie estetyki, kompozycji, proporcji - wrażliwość kolorystyczna, wrażliwość na piękno, - mile widziany własny komputer oraz samochód

Oferujemy

- poznanie procedur i sposobów działania pracowni projektowej - styczność z ciekawymi projektami, możliwość współkreowania - pracę w luźnym, zabawnym, żeńskim towarzystwie - opiekę i bezstresowe wdrożenie we nasze standardy pracy - pomoc w podejmowanych działaniach - zapoznanie się ze środowiskiem pracy projektanta "od kuchni" - możliwość uczestnictwa w nadzorach budowlanych, spotkaniach z klientami, szkoleniach branżowych - niezapomniane wrażenia, niezwykłą atmosferę pracy - możliwość przejścia na warunki zatrudnienia po odbytym stażu (w przypadku osób proaktywnych, sumiennych i pracowitych, które przysłużą się Zespołowi Mango Studio w realizacji projektów)

Dokumenty aplikacyjne

CV z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Promocji Regionów sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko asystenta architekta wnętrz oraz list motywacyjny

Mango Studio jest uznaną krakowską pracownią projektową, która od 2007 roku realizuje szerokie spektrum przedsięwzięć. Mango Studio to arhitektura wnętrz w dobrym stylu. Specjalizujemy się w aranżacji wnętrz "pod klucz" dla klienta indywidualnego, jak i branży HoReCa. Projekty autorstwa Mango Studio są każdorazowo szyte na miarę. W realizacjach, które wychodzą spod naszej ręki nie ma miejsca na kalkę i utarte schematy. Zespół tworzy tercet utalentowanych projektantek z kierunkowym wykształceniem o różnorodnych zamiłowaniach twórczych. Obsługujemy inwestycje w sposób kompletny od projektu po realizację. Nasze działania cechuje profesjonalizm, kompleksowość, elegancja.

Numer telefonu: 512003312
Adres e-mail: biuro@mangostudio.pl