stażysta- Animator/Rigger

10.08.2018

Drago Sp. z o.o., ul. Albańska 3 30-662 Kraków,

Zakres obowiązków

- Przygotowywanie Modeli 3D po kątem Animacji (Rig) - Prosta animacja postaci i obiektów - Implementacja stworzonych dzieł do silnika gry - Współpraca przy rozwijaniu systemu sterowania i zarządzania animacjami w silniku gry - Uzupełnianie oraz tworzenie dokumentacji stworzonych dzieł - Współpraca z resztą zespołu w celu dopasowania poszczególnych elementów gry

Wymagania

- Podstawowe zrozumienie zasad animacji - Dobre wyczucie masy i dynamiki, oraz umiejętność budowania charakteru animowanych postaci i obiektów - Zrozumienie tekstów w języku angielskim - Podstawowa wiedza na temat modelowania 3D - Podstawowa wiedza na temat tworzenia animacji 3D - Umiejętność pracy w zespole - Komunikatywność - Poczucie estetyki - Kreatywność - Samodzielność

Oferujemy

- możliwość nauki od doświadczonych osób w branży gier - poznanie branży gier od podstaw - miłą atmosferę - możliwość współpracy po odbytym stażu

Dokumenty aplikacyjne

portfolio+CV

Firma DRAGO entertainment została założona w Krakowie w 1998 roku. Tworzymy bardzo doświadczony i zmotywowany zespół, w którym od momentu powstania koncentrujemy się na produkcji i rozwoju gier komputerowych przeznaczonych na platformę PC.

Numer telefonu: 501530405
Adres e-mail: joanna@drago-entertainment.com