stażysta - grafik 3D

10.08.2018

Na Niby Studio, Wadowicka 12/422,

Zakres obowiązków

praca kreatywna - tworzenie wizualizacji 3D, animacji, wirtualnych spacerów; tworzenie własnych koncepcji projektów z dziedziny grafiki 3D

Wymagania

- podstawowa znajomość programów do modelowania 3D i renderingu - "dobre oko" - umiejętność operowania barwą i kompozycją, umiejętność zanalizowania obrazów i animacji - umiejętność twórczego rozwiązywania problemów - umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rozwój i naukę

Oferujemy

Staż w ciekawym zespole, nastawionym na rozwój i eksplorowanie nowych technologii. Możliwość wykonania autorskiego projektu pod okiem naszych pracowników. W przyszłość także możliwość kontynuacji współpracy.

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio + CV

Dlaczego Na Niby Studio? …bo pokazujemy rzeczy, których jeszcze nie ma. Które trudno pokazać. Takie, które właśnie zaprojektowano albo są na etapie wdrożenia. Przestrzenie, które dopiero zaistnieją. A także takie, których nigdy nie będzie – pozostaną tylko w sferze wirtualnej. Czym się więc zajmujemy? Pomagamy naszym klientom pokazać ich pomysły, tworząc wizualizacje komputerowe czyli wirtualną fotografię produktów, wnętrz i architektury, a także – jako jedni z pierwszych na świecie – aplikacje VR wykorzystujące najnowsze technologie z gier komputerowych, dedykowane okularom wirtualnej rzeczywistości czyli Oculus Rift.

Numer telefonu: 509983670
Adres e-mail: kontakt@nanibystudio.pl