Grafik - staż Graj o staż!

13.08.2018

Fundacja REO, ul. Gotarda 9, 02-683 Warszawa,

Zakres obowiązków

Tworzenie postów, opracowanie grafiki na stronach www,

Wymagania

Znajomość programów graficznych, znajomość WordPress, kreatywność!!! Udział w projekcie mogą wziąć studenci, którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: edukacja artystyczna, wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/ oraz 4 ostatnich semestrów studiów jednolitych: malarstwo, scenografia / Wydział Malarstwa/, grafika /Wydział Grafiki/

Oferujemy

dużą ekspozycję prac Twojego autorstwa, pracę w dynamicznym dziennikarskim środowisku

Dokumenty aplikacyjne

cv i potfolio

Reo.pl - artykuły znanych autorów w przystępny sposób promują idee zrównoważonego rozwoju, ekologicznego podejścia do codzienności, stosowania odnawialnych źródeł energii oraz prezentują najnowsze osiągnięcia technologiczne wchodzące do powszechnego użytku.

Numer telefonu: 22 548 48 82
Adres e-mail: piotr.dabrowski@reo.pl