młody projektant (junior designer) - staż Graj o staż!

25.07.2018

Syfon Studio Urszula Tofil, ul. Genewska 5/2 03-963 Warszawa,

Zakres obowiązków

– projektowanie stron www – projektowanie na publikacji/na potrzeby druku – projektowanie identyfikacji – projektowanie na potrzeby wystaw

Wymagania

– umiejętność obsługi pakietu Adobe (szczególnie: Ilustrator, InDesign, Photoshop) – wiedza i wyczucie z zakresu estetyki, typografii, kompozycji – doświadczenie w projektowaniu na potrzeby druku (publikacji) Udział w projekcie mogą wziąć studenci, którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: edukacja artystyczna, wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/ oraz 4 ostatnich semestrów studiów jednolitych: malarstwo, scenografia / Wydział Malarstwa/, grafika /Wydział Grafiki/

Oferujemy

Oferujemy staż dofinansowany ze środków UE, który odbywać się będzie w naszym biurze w centrum Warszawy. Do dyspozycji stażysty będzie w pełni wyposażone stanowisko pracy. Na stażu projektant będzie uczestniczył w projektach realizowanych przez studio, m.in. projekty identyfikacji, stron www, publikacji/druków oraz projektowania na potrzeby wystaw. Stażysta otrzyma doświadczenie z zakresu projektowania (ww. typów zadań), prowadzenia projektu, przygotowania dtp oraz w zostanie wyposażony w wiedzę z zakresu teorii projektowania graficznego.

Dokumenty aplikacyjne

cv + portfolio

Syfon Studio to interdyscyplinarne studio projektowe z siedzibą w Warszawie, tworzą je Filip i Urszula Tofil. Oboje obronili dyplomy na Wydziale Grafiki warszawskiej ASP w 2011 roku, kształcili się również w Ecole Nationale Superieure des Arts Decoratifs w Paryżu. Są laureatami 1 i 2 nagrody na Biennale Plakatu w Boliwii, zdobyli nagrody i wyróżnienia m. in. w takich konkursach jak: EdAwards, ISPC Skopje, Ljubljana Poster Festival, Futuwawa, galeria plakatu AMS, Projekt Roku STGU, Międzynarodowy Festiwal Plakatu i Typografii PLASTER. Dziedzinę swoich aktywności nazywają interakcją wizualną, w czym zawierają się projekty grafiki użytkowej, a także projekty artystyczne i społeczne korzystające z języka współczesnego projektowania.

Numer telefonu: 507 590 853
Adres e-mail: filip@syfonstudio.com