Grafik - staż Graj o staż!

04.07.2018

Muzeum Narodowe w Krakowie, al. 3 Maja 1 30-062 Kraków,

Zakres obowiązków

Projektowanie GUI aplikacji interaktywnych oraz mobilnych • Projektowanie interfejsów serwisów internetowych (layout, landing page) • Projektowanie materiałów graficznych m.in. infografik, tablic informacyjnych, prezentacji multimedialnych, grafik 2D, mock-upów • Obróbka graficzna zdjęć i filmów • Ścisła współpraca z zespołem MNK• Aktywne uczestnictwo w kreacji i wizualizacji nowych projektów • Szacowanie czasochłonności prac Mile widziane doświadczenie w tworzeniu animacji 2D oraz znajomości HTML

Wymagania

Praktyczna znajomość programów graficznych pakietu Adobe (Adobe Photoshop, Kreatywność, sumienność oraz samodzielność • Umiejętność samodzielnego wypracowywania •Współplanowanie akcji promocyjnych i wydarzeń kulturalnych •Koordynacja newsletterów•Pomoc w bieżącej pracy Biura Promocji MNK Udział w projekcie mogą wziąć studenci, którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: edukacja artystyczna, wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/ oraz 4 ostatnich semestrów jednolitych: malarstwo, scenografia / Wydział Malarstwa/, grafika /Wydział Grafiki/

Oferujemy

ciekawa pracę w renomowanej państwowej instytucji kultury, możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, możliwość rozwijania własnych kwalifikacji,

Dokumenty aplikacyjne

CV i list motywacyjny, portfolio

Muzeum Narodowe w Krakowie jest najstarszym polskim muzeum narodowym. W jego zbiorach znajdują się obiekty o charakterze unikatowym w skali europejskiej, będące wszechstronną dokumentacją polskiego dziedzictwa. W skład Muzeum wchodzi 10 Oddziałów, 2 Biblioteki. Istotną częścią zbiorów muzeum jest polskie malarstwo i rzeźba. Uzupełnia je zespół rycin, rysunków i akwarel - jeden z najbogatszych w polskich muzeach.

Numer telefonu: 513037234
Adres e-mail: ewozniak@mnk.pl