projektant - Staż Graj o staż!

27.06.2018

Studio Otwarte - Wolny, Kliś, Shmygol, Wierzchowski Spółka Jawna, ul. Sereno Fenna 2/2 31-143 Kraków,

Zakres obowiązków

uczestniczenie w procesie projektowym tworzenia identyfikacji wizualnych

Wymagania

portfolio Udział w projekcie mogą wziąć Studenci którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: edukacja artystyczna, wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/ oraz jednolitych: malarstwo, scenografia / Wydział Malarstwa/, grafika /Wydział Grafiki/

Oferujemy

pracę w zespole z doświadczonymi projektantami

Jesteśmy studiem graficznym z Krakowa, specjalizujemy się w brandingu, identyfikacji wizualnej i grafice użytkowej. Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się tożsamością marki, opracowaliśmy lub odświeżyliśmy już ponad sto marek – produktów, firm, instytucji, miejsc i wydarzeń. Większych, średnich i mniejszych, komercyjnych, kulturalnych, publicznych i non-profit.

Numer telefonu: 508101650
Adres e-mail: miroslaw.klis@otwarte.com.pl