Staż w dziale projektowym - Graj o staż!

27.06.2018

BRANDBQ Sp. Z o. o. , ul. Na Zjeździe 11 30-527 Kraków ,

Zakres obowiązków

• Wsparcie w codziennej pracy zespołu projektowego jednego z naszych departamentów (Damski, Męski lub Akcesoria)

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe • Systematyczność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy • Kreatywności • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole • Dobra znajomość obsługi komputera oraz programu Corel Draw Udział w projekcie mogą wziąć Studenci, którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: edukacja artystyczna, wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/ oraz 4-ech ostatnich semestrach studiów jednolitych: malarstwo, scenografia / Wydział Malarstwa/, grafika /Wydział Grafiki/

Oferujemy

• Możliwość zapoznania się z całym procesem tworzenia kolekcji • Pracę w przyjaznej atmosferze • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe

W Medicine lubimy to co robimy! Moda, kreatywność, pasja, działanie… wokół tego budujemy naszą markę. Jeśli te elementy są ważne i w Twoim życiu, trafiłeś idealnie. Czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do nas i rozpocznij staż w naszej firmie

Numer telefonu: 572 728 247
Adres e-mail: katarzyna.pawelec@brandbq.pl