Projektant Wzornictwa Przemysłowego - staż Graj o staż!

27.06.2018

ACCREA Bartłomiej Stańczyk, ul. Hiacyntowa 20, 20-143 Lublin,

Zakres obowiązków

-tworzenie wzorów użytkowych i ergonomicznych robotów medycznych -sporządzanie obliczeń do projektowanego wyrobu, dobór materiałów -wspieranie zespołu projektantów i konstruktorów w zakresie opracowania funkcjonalności projektowanych urządzeń -uczestnictwo we wdrażaniu projektów i produktów -monitorowanie najnowszych tendencji i przemian

Wymagania

-mile widziane osoby z kierunku wzornictwo i grafika -kreatywność, pomysłowość, poczucie estetyki -innowacyjne podejście do tematu -umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta -mile widziana znajomość konstrukcji mechanicznych i obsługi programu Solidworks lub podobnego CAD -znajomość przynajmniej jednego z następujących programów: Modo, Maya, Zbrush, 3DS Max, Autodesk Softimage, Blender Udział w projekcie mogą wziąć Studenci którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: edukacja artystyczna, wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/ oraz 4 ostatnich semestrów studiów jednolitych: malarstwo, scenografia / Wydział Malarstwa/, grafika /Wydział Grafiki/

Oferujemy

-zatrudnienie na staż w ramach projektu "Graj o staż" -pracę w międzynarodowym środowisku, przy wysoce innowacyjnych projektach

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio

Rozwijające się biuro inżynieryjno-projektowe, tworzące zaawansowane konstrukcje robotyczne - poszukuje ludzi pełnych pasji, zafascynowanych robotyką, do pracy przy projektach związanych z robotyką medyczną i społeczną.

Numer telefonu: 817479095
Adres e-mail: jobs@accrea.com