stażysta Staż Graj o staż!

27.06.2018

Opus B Brand Design, Pijarska 9,

Zakres obowiązków

Podczas stażu student będzie uczestniczył w całym procesie przygotowania projektów graficznych od konceptu kreatywnego po stworzenie projektów. Stażysta zajmie się projektowaniem opakowań, identyfikacji wizualnych dla wybranych podmiotów.

Wymagania

podstawowa znajomość projektowania 2d, znajomość programów Photoshop, Illustrator (Corel), pasja tworzenia Udział w projekcie mogą wziąć Studenci którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: edukacja artystyczna, wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/ oraz 4 ostatnich semestrów studiów jednolitych: malarstwo, scenografia / Wydział Malarstwa/, grafika /Wydział Grafiki/

Oferujemy

wiedza z zakresu projektowania marek, w szczególności identyfikacja wizualna, packaging, podstawy wiedzy marketingowej z zakresu brandingu,

Dokumenty aplikacyjne

portfolio, CV

Opus B - wszechstronna agencja reklamowa, działająca na rynku od 25 lat. Bardzo mocna kompetencja agencji, to brand design.

Numer telefonu: 660621448
Adres e-mail: staz@opusb.pl