Projektant graficzny - Staż Graj o staż!

27.06.2018

LavaVision Rafał Petryniak, 31-866 Kraków, ul. Skarżyńskiego 5/08,

Zakres obowiązków

Projektowanie graficznych interfejsów użytkownika i elementów składowych aplikacji edukacyjnych wspomagających naukę algorytmicznego myślenia. Projektowanie motywów graficznych dla gier edukacyjnych na podłogę interaktywną.

Wymagania

* Znajomość programów do tworzenia ilustracji wektorowych (preferowany Adobe Illustrator). * Łatwość pracy z programami do grafiki rastrowej (preferowany Adobe Photoshop). Mile widziane: * studenci kierunków edukacja artystyczna i grafika * doświadczenie w projektowaniu (rysowaniu) ilustracji dla dzieci dla aplikacji mobilnych / webowych / flashowych lub dla materiałów drukowanych / książeczek / kart / łamigłówek dla dzieci, * doświadczenie z zakresu animacji 2D, doświadczenie z zakresu UX/UI, kompozycji i typografii, * doświadczenie ze współpracy z programistami. Udział w projekcie mogą wziąć studenci, którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: edukacja artystyczna, wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/ oraz 4 ostatnich semestrach studiów jednolitych: malarstwo, scenografia / Wydział Malarstwa/, grafika /Wydział Grafiki/

Oferujemy

* realny wpływ na rozwój nowego innowacyjnego produktu, * dużo frajdy ze wspólnej pracy nad projektami graficznymi, które będziemy ożywiać na podłodze interaktywnej, * możliwość zbudowania niepowtarzalnego portfolio w zakresie nowych form komunikacji wizualnej, * elastyczne godziny pracy

LavaVision - krakowski startup, który wziął sobie za cel przedefiniowanie sposobów edukacji i reklamy. Poruszamy się w zakresie naturalnych interfejsów użytkownika, korzystając intensywnie z dotykowych i bezdotykowych sposobów komunikacji człowieka z komputerem.

Numer telefonu: 795774778
Adres e-mail: rafal.petryniak@lavavision.pl