Grafik - staż Graj o staż!

27.06.2018

Patrol Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., ul. Koszutki 2, 30-694 Kraków,

Zakres obowiązków

Jeżeli chcesz poznać pracę w wewnętrznym dziale marketingu w firmie, która tworzy innowacyjne i funkcjonalne produkty z tworzyw sztucznych, która jest daleka od korporacyjnych standardów, w której panuje świetna, koleżeńska atmosfera a praktykanci nie układają papierów w segregatorach, tylko nabywają praktycznych umiejętności - zapraszamy! Będziesz częścią Zespołu działu marketingu i będziesz uczestniczył/a w tworzeniu projektów nowych produktów oraz ich wersji funkcjonalnych i graficznych; Będziesz również wspierać dział w opracowywaniu materiałów reklamowych.

Wymagania

Umiejętność zarażania innych pozytywną energią. Elastyczność oraz kreatywność w znajdowaniu alternatywnych rozwiązań Znajomość programów graficznych: Indesign /Photoshop Udział w projekcie mogą wziąć studenci, którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: edukacja artystyczna, wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/ oraz 4 ostatnich semestrach studiów jednolitych: malarstwo, scenografia / Wydział Malarstwa/, grafika /Wydział Grafiki/

Oferujemy

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w wewnętrznym, kreatywnym dziale marketingu pod okiem profesjonalistów. Świetną atmosferę, darmowy parking i pyszną kawę na dzień dobry!

Patrol Group Sp. z o. o. S.K.A. działa na rynku już od ponad 20 lat. Jesteśmy polską firmą projektującą, produkującą i sprzedającą produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, akcesoria do ogrodów, donice, itp.). Zatrudniamy kilkuset wspaniałych pracowników a naszymi klientami są największe sieci handlowe – w Polsce i na świecie. www.patrolgroup.com, www.qbricksystem.com

Numer telefonu: 509211429
Adres e-mail: rekrutacja@patrol.pl