Grafik Komputerowy - Staż Graj o staż!

27.06.2018

Pelc & Partners, ul. Romanowicza 11D, Kraków,

Zakres obowiązków

- przygotowanie koncepcji kreatywnych dla serii opakowań - opracowywanie projektów - modyfikacja istniejących projektów - przygotowanie projektów do druku

Wymagania

- znajomość pakietu Adobe CC - głównie programów Illustrator oraz Photoshop w stopniu przynajmniej średnim - otwartość umysłu, pomysłowość, zainteresowanie dziedziną package design - dokładność, precyzja Udział w projekcie mogą wziąć studenci, którzy studiują na 4 ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: edukacja artystyczna, wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/ oraz 4 ostatnich semestrów studiów jednolitych: malarstwo, scenografia / Wydział Malarstwa/, grafika /Wydział Grafiki/

Oferujemy

Dużo praktycznej wiedzy wykraczającej poza szkolne ramy. Osobom, które chciałyby z nami pracować możemy przekazać wiedzę na temat zarówno projektowania, jak i umiejętności opracowywania projektów do druku i współpracy przy ich produkcji. Jesteśmy niewielkim zespołem, dlatego projektant może doświadczyć wszystkich aspektów projektowania - od komunikacji z klientem, poprzez opracowywanie koncepcji kreatywnej, aż po kontakt z finalnym producentem. Nie delegujemy tych zadań osobnym podzespołom :) Serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkich kreatywnych, zmotywowanych, otwartych na nowe doświadczenia.

Dokumenty aplikacyjne

portfolio, chętnie z przykładami projektów, nie tylko działalnością artystyczną

Pelc & Partners jest krakowskim studiem projektowym zajmującym się w głównej mierze projektowaniem opakowań. Nie samej ich bryły, a przyciągającej klienta i sprzedającej produkt szaty graficznej. Czyli "ubieraniem" tego, co wszyscy znamy z półek sklepowych. Jest to szczególny rodzaj projektowania, kładący dużą wagę na funkcjonalność, komunikację marketingową oraz przygotowywanie projektów w sposób biorący pod uwagę aspekty produkcyjne.

Numer telefonu: 605059460
Adres e-mail: m.pelc@pelcandpartners.com