Grafik Kreatywny

12.06.2018

Celkar, Podłęska 25 Niepołomice,

Zakres obowiązków

- kreacja opakowań - projektowanie materiałów prmocyjnych - projektowanie materiałów POS - projektowanie wizualizacji zewnetznej oddziałów handlowych

Wymagania

Umiejętnośc obsługi programów graficznych Kreatywność i pomysłowość Chęć zdobycia doświadczenia w zepsole profesjonalistów

Oferujemy

pracę z doswiadczonym zespołem specjalistów w dziedzienie marketingu i brandingu.

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio tomasz.gernand@celkar.pl

Celkar to producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych. Specjalizacja w segmencie aut dostawczych pozwala nam zapewnić najbardziej kompleksową ofertę części do tego typu samochodów na rynku. Firma Celkar istnieje od ponad 20 lat i od samego początku opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Siedziba firmy zlokalizowana jest w strefie ekonomicznej w podkrakowskich Niepołomicach. Ponad 50% naszej sprzedaży realizujemy na terenie Europy i Rosji.

Numer telefonu: 669-502-156
Adres e-mail: tomasz.gernand@celkar.pl