Junior Graphic Designer

21.05.2018

Fogmark, ul. Świętokrzyska 14c/7 30-015 Kraków,

Zakres obowiązków

• wsparcie Graphic Designera w bieżących projektach, • tworzenie grafik pod Social Media i inne publikacje online, • współpraca z szefami wszystkich działów (Social Media, Copywriting, Dział Kreacji), • na początku nauczysz się pracy w agencji od podstaw, później powierzymy Ci mniejsze projekty do samodzielnej realizacji.

Wymagania

• znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop/Illustrator), • rozwinięty zmysł estetyczny, • kreatywność i pomysłowość, • umiejętność pracy pod presją czasu, • cierpliwość i chęci do nauki – niezbędne know-how przekażemy Ci sami, ale będziemy od Ciebie wymagać pracowitości i otwartej głowy.

Oferujemy

• możliwość rozpoczęcia kariery w agencji marketingowej i pracy przy projektach o różnym stopniu skomplikowania, • tworzenie materiałów reklamowych dla znanych marek, • pracę w zgranym, młodym zespole (wiemy, że wszyscy o tym piszą, ale u nas naprawdę tak jest), • nowoczesne biuro w centrum Krakowa z dobrym dojazdem, świeże owoce, pyszną kawę i chillową atmosferę w pracy, a także możliwość zostania mistrzem w piłkarzykach stołowych i dartach. Twoje wynagrodzenie uzależnione będzie od doświadczenia i umiejętności – mamy jednak nadzieję, że po zakończeniu stażu zostaniesz z nami na stałe.

Dokumenty aplikacyjne

CV, Portfolio praca@fogmark.com

Jesteśmy agencją marketingową z Krakowa. Internet jest dla nas naturalnym środowiskiem, a obecność w nim równie oczywista i konieczna jak oddychanie. Nasza skuteczność bazuje na zespole specjalistów tworzących jeden organizm – Fogmark

Numer telefonu: +48 12 307 36 96
Adres e-mail: praca@fogmark.com