Stażysta Grafik komputerowy

14.05.2018

Ailleron SA, ul. Życzkowskiego 20,

Zakres obowiązków

Dołącz do zespołu, aby: •Przygotowywać grafiki dla social media i www •Projektować landing page i proste strony www •Projektować materiały do druku •Przygotowywać pliki do druku (plakaty, rollupy, ścianki, katalogi, ulotki) •Przygotowywać prezentacje multimedialne

Wymagania

Wymagania: •Znajomość programu Photoshop •Znajomość programu Illustrator •Znajomość programu InDesign •PowerPoint (pakiet Microsoft Office)

Oferujemy

Oferujemy: • młody team • pracę pod okiem specjalistów • ciekawe projekty

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tworzymy pionierskie produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji oraz hotelarstwa. Zatrudniamy ponad 400 inżynierów. Posiadamy oddziały i biura sprzedażowe w Europie, USA i Australii. Spółka powstała z połączenia Software Mind i Wind Mobile, notowana jest na GPW.

Numer telefonu: 514847181
Adres e-mail: careers@ailleron.com