praktykant/ stażysta

24.04.2018

AMA Film Academy, Kraków, ul. Romanowicza 6 30-702 Kraków,

Zakres obowiązków

Dział marketingu social media

Wymagania

Interesujesz się branżą filmową, filmem? Masz „lekkie pióro”? Potrafisz działać szybko i skutecznie? Jesteś kreatywny, dobrze zorganizowany? Potrafisz pracować w zespole?

Oferujemy

staż w Szkole Filmowej miłą atmosferę pracy elastyczny grafik możliwość rozwoju

Dokumenty aplikacyjne

CV prosimy wysłać na adres e-mail: rekrutacja@akademiamultiart.pl.

AMA FILM ACADEMY jest szkołą filmową umożliwiającą nabycie kompetencji we wszystkich dziedzinach przemysłu filmowego. Została stworzona przez doświadczonych filmowców. Motto Szkoły to powołanie i zawód, zrozumienie celu i zdobycie praktycznych umiejętności. Nauka odbywa się w nowoczesnych warunkach, z wykorzystaniem technologii przyszłości. Program nauczania ewoluuje wraz z pojawianiem się nowych trendów w kinematografii oraz rozwojem technologii filmowych.

Numer telefonu: 514 584 030
Adres e-mail: rekrutacja@akademiamuliart.pl