Grafik Designer

12.03.2018

Starska / Piotr Paradowski Biuro Projektowe, ul Retoryka 18 Kraków,

Zakres obowiązków

Szeroki zakres projektowania graficznego: - tworzenie identyfikacji - web design - współpraca z webdeveloperem - print design / tworzenie menu, katalogu / współpraca z drukarnią

Wymagania

Kreatywność Zaangażowanie Chęć do nauki Ciekawość

Oferujemy

Pracę w młodym, kreatywnym zespole. Możliwość współtworzenia ambitnych, innowacyjnych projektów. Zdobywanie doświadczenia zawodowego, nauka pracy w zespole.

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio zuza@zuzastepien.com

Starska to nowo powstająca marka toreb i akcesoriów skórzanych o międzynarodowym zasięgu. Założycielem jest Zuza Stepien - absolwentka Central Saint Martins w Londynie. Piotr Paradowski Biuro Projektowe to biuro projektowania wnętrz, pracujące głównie nad lokalami komercyjnymi.

Numer telefonu: 509746784
Adres e-mail: zuza@zuzastepien.com