Asystent architekta wnętrz

20.02.2018

IDAFO projektowanie wnętrz i wykończenie, Plac Na Groblach 8/5,

Zakres obowiązków

-przygotowanie projektów koncepcyjnych i wykonawczych -przygotowywanie wizualizacji fotorealistycznych -przygotowywanie zestawień materiałowych -wykonywanie inwentaryzacji

Wymagania

➡ jesteś absolwentem architektury lub architektury wnętrz ➡ posługujesz się arkuszem kalkulacyjnym oraz znasz programy do projektowania w 2D i 3D ➡ posiadasz prawo jazdy kat. B ➡ interesują Cię zagadnienia techniczne i lubisz niekonwencjonalne rozwiązania ➡ masz wybujałą kreatywną wyobraźnię ➡ masz zdolności negocjacyjne oraz dobry kontakt z ludźmi ➡ a poza tym jesteś mega zorganizowany

Oferujemy

➡ nauczysz się projektować tak, żeby inni na widok Twoich projektów mówili WOW ➡ poznasz fajnych ludzi i zdobędziesz wartościowe kontakty ➡ pokażemy jak ułatwić sobie pracę i życie za pomocą kilku sprytnych trików ;)

IDAFO proponuje kompleksowe projektowanie wnętrz i wykończenie. Na naszych barkach spoczywa: aranżacja wnętrz, zamawianie materiałów, nadzór autorski, wykończenia wnętrz… jednym słowem wszystko. Przekazujesz nam klucze do swojego pustego wnętrza, a odbierasz wykończone mieszkanie wg uzgodnionego projektu wnętrz i budżetu. Jedyne co Ci pozostaje, to przewieźć swoje koszule i sukienki. No chyba, że zamawiasz tylko projektowanie wnętrz. Twój projekt będzie ergonomiczny i praktyczny, a skoro ładny jest kwestią subiektywną, zrobimy tak, żeby podobał się przede wszystkim Tobie. Nie sugeruj się więc tym co widzisz w naszym portfolilo, bo Twój projekt wnętrz będzie na pewno inny…niż wszystkie inne.

Numer telefonu: 533531533
Adres e-mail: info@idafo.com