Stażysta

06.11.2017

Stażysta

Fundacja Wschód Sztuki, Ul. Batorego 2, Kraków,

Zakres obowiązków

Katalogowanie, digitalizowanie materiałów związanych z postacią Jerzego Dudy-Gracza – polskiego malarza, rysownika, scenografa i pedagoga.

Wymagania

- zainteresowanie twórczością Jerzego Dudy-Gracza oraz sztuką współczesną - umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w zespole, - umiejętność planowania i organizowania pracy własnej, - samodzielność oraz zaangażowanie w przydzielone zadania, dokładność, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, - wysoka kultura osobista i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (otwartość, empatia, komunikatywność).

Oferujemy

Zdobycie doświadczenia w instytucji kultury, możliwość rozszerzenia wiedzy o sztuce współczesnej. Udział w popularyzacji wiedzy o dorobku i twórczości Jerzego Dudy-Gracza

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy eastofart@gmail.com

Fundacja Wschód Sztuki powstała w styczniu 2006 roku. Jej celem jest promowanie sztuki najnowszej powstającej w Polsce, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Numer telefonu: 12 397 2398
Adres e-mail: eastofart@gmail.com