Stażysta/stka - grafika komputerowa

24.10.2017

Makarun Spaghetti and Salad, Chrobrego 35a/1, Kraków,

Zakres obowiązków

Wybrana osoba, przede wszystkim będzie: - po przeprowadzonym procesie wdrożenie, wspierać w bieżących działaniach Graphic Designer’a firmy, tj. tworzyć proste plakaty, ulotki grafiki na fanpejdże itp.

Wymagania

- dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu, min. 3 godziny dziennie, - student/ntka kierunku: grafika komputerowa bądź pokrewnych, - podstawowa znajomość obsługi programu graficznego: Adobe Photoshop, - mile widziane: posiadanie przykładowych prac graficznych. Ponadto: - liczy się dla nas Twoja pasja, chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Oferujemy

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia, pod okiem specjalisty, - otwarty zespół oraz doskonałą atmosferę pracy, - minimum 3 miesięczny płatny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy - bieżące wsparcie Koordynatora Stażu.

Dokumenty aplikacyjne

CV iga@makarun.pl

Największa franczyzowa sieć spaghetterii w Polsce

Numer telefonu: 511667287
Adres e-mail: iga@makarun.pl