Grafik Projektowy

26.09.2017

Marketing Investment Group S.A., ,

Zakres obowiązków

będziesz przygotowywać projekty graficzne takie jak metki, nadruki na koszulki nauczysz się przygotowywać tablice projektowe oraz moodmapy będziesz pracować z próbkami tkanin i akcesoriów od dostawców będziesz uczestniczyć przy pracy nad całym procesem projektowo-produkcyjnym (od momentu przygotowania koncepcji kolekcji poprzez projektowanie do momentu produkcji)

Wymagania

dyspozycyjność 5 dni w tygodniu kreatywność chęć rozwoju samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

wynagrodzenie indywidualnego Opiekuna Stażu pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze szkolenia wdrażające do pracy na danym stanowisku pakiet szkoleń z kompetencji miękkich 40% kupon rabatowy na nasze produkty możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu rotację międzydziałową, żebyś miał pewność, że jesteś na właściwym dla siebie miejscu.

Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style,Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O`neill, Lotto, Umbro, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce. PROGRAM STAŻOWY to 4-miesiące dynamicznej pracy pod okiem naszych specjalistów. Dedykowany absolwentom (lub studentom dyspozycyjnym 5 dni w tygodniu), którzy poszukują swojego miejsca na rynku pracy. PROGRAM STAŻOWY jest szyty na miarę Twoich zainteresowań, zaprojektowany tak, abyś mógł łączyć pracę z pasją.